Data premiery „Deadpool 3” przesunięta na lato 2024!

Na występ Ryana Reynoldsa i Hugha Jackmana jeszcze trochę poczekamy!

Deadpool 3 oficjalnie został opóźniony z powodu strajku SAG-AFTRA. Premiera filmu została przesunięta z 3 maja na 26 lipca 2024 roku. W długo wyczekiwanym filmie Marvela fani zobaczą powrót Wolverine’a!

Zdjęcia zostały wstrzymane gdzieś w połowie lipca 2023 roku, kiedy to SAG-AFTRA dołączyła do WGA. Na szczęście doszło do porozumienia i już wkrótce aktorzy ponownie powrócą na plan zdjęciowy.

Image by Jefferson Chacon

Deadpool 3 będzie multiwersalną sagą, w której Wolverine pojawi się z innego wszechświata. To pierwszy film o Deadpoolu w Marvel Cinematic Universe, a także pierwszy film MCU z oceną R. Fani mają ogromne oczekiwania, ponieważ chcą zobaczyć różnych X-Menów. Jednak szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy.

Oprócz Reynoldsa i Jackmana w filmie powrócą także: Morena Baccarin, Brianna Hildebrand, Jennifer Garner, Leslie Uggams, Karan Soni, Stefan Kapičić i Rob Delaney. Do obsady dołączą: Emma Corrin i Matthew Macfadyen w nieujawnionych rolach.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x