Daty premier tureckich seriali we wrześniu! Jest na co czekać | Część 2

Jesień zbliża się coraz szybciej, a wraz z nią nowe premiery tureckich seriali, które zawalczą o uwagę widzów przed telewizorami.

Przygotowałem dla Was koleje tureckie produkcje, które warto obejrzeć we wrześniu.

Pierwszą część możecie przeczytać: Daty premier tureckich seriali we wrześniu! Jest na co czekać.

Yabani | 12 września

We wtorkowe wieczory stacja FOX postanowiła emitować turecki serial zatytułowany Yabani. Produkcja będzie koncentrować się na dziecku, które w odległej przeszłości zostało uprowadzone z zamożnej rodziny. Po pewnym czasie główny bohater znajduje szansę na powrót do domu, ale będzie to oznaczało walkę o przetrwanie.

W obsadzie zobaczymy: Halita Özgüra Sarı, Simay Barlas, Yurdaera Okura, Dolunay Soysert.

Kızılcık Şerbeti | Sezon 2 | 15 września

Po kilku miesięcznej przerwie powraca Kızılcık Şerbeti z nowymi odcinkami. Serial opowiada historię młodej kobiety, która dorastała w świeckiej rodzinie — tymczasem poślubiła mężczyznę wychowywanego w rodzinie konserwatywnej. Produkcja pokazuje starcie dwóch różnych środowisk próbujących znaleźć balans w życiu.

W nowych epizodach zobaczymy Barışa Kılıça, Evrim Alasyę, Settara Tanrıöğena, Siłę Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukana Güngöra, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağ, Feyzę Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emraha Altıntoprağa, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özera, Rahimcana Kapkapa, Serkana Tınmaza i Tuanę Gizem Uzunlar.

Hudutsuz Sevda | 21 września

Serial opowie historię Halilta İbrahima (Deniz Can Aktaş), który w dzieciństwie stracił ojca w wyniku waśni krwi. Został wygnany do Stambułu, gdzie spędził 20 lat. Po powrocie do rodzinnej wioski zamierza poślubić Yasemin (Biran Damla Yılmaz), w której się zakochał. Jednak pewne wydarzenia uniemożliwiają mu to. Bohater wyrusza w poszukiwaniu zemsty, a pojawienie się Zeynep (Miray Daner) zmieni jego życie na zawsze.

W obsadzie zobaczymy Deniza Cana Aktaşa, Miray Daner, Biran Damla Yılmaz, Esrę Dermancıoğlu, Buraka Sevinça, Asuman Dabak i Buraka Sergena.

 

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x