Daty premier tureckich seriali we wrześniu! Jest na co czekać

fot: Fox

Jesienny sezon premier tureckich coraz bliżej! Rok 2023 pod tym względem zapowiada się bardzo dobrze. Co zobaczymy we wrześniu?

Na sezon jesienny zaplanowano aż 15 tytułów. Będzie to również powrót niektórych znanych aktorów na ekrany. Przechodząc do sedna, wybrałem dla Was TOP 3 najciekawsze premiery. Kolejność przypadkowa!

Część druga: Daty premier tureckich seriali we wrześniu! Jest na co czekać [KLIKNIJ]

Safir | 4 września

Serial opowie historię trójki rodzeństwa: Arasa, Yamana i Okana Gulsoyów oraz dziewczyny Feraye, rozdartej między dwoma braćmi (Arasem i Yamanem). Co ciekawe, nazwa produkcji nie jest przypadkowa. Pochodzi od pierścionka z szafirem z rodzinnej kolekcji Gulsoyów, którym Aras oświadczył się Feraye. Wydarzenie, które zapadnie wszystkim w pamięć, gdyż od tego czasu relacja między braćmi zostanie wystawiona na próbę czasu.

W rolach głównych rolach zobaczymy: İlhana Şena, Özge Yağız i Buraka Berkay’a Akgüla.

Więcej o tym serialu: O czym będzie turecki serial „Safir”? Co wiemy o tej produkcji?

Dilek Taşı | 7 września

Wydarzenia serialu przeniosą widzów do Stambułu z lat 80. XX wieku. Aras i Ruchan Ronah należą do zamożnej rodziny. Jednak w pewnym momencie zostają zmuszeni do adopcji dziewczynki o imieniu Cemre, która straciła matkę, a jej ojciec zostaje skazany na śmierć.

Więcej o tym serialu przeczytacie: Seria „Dilek Taşı” zabierze publiczność do lat 80. Co wiemy?

Bamkazan Biri | 11 września

Seria opisywana jest jako ambitna produkcja detektywistyczna z udziałem dwójki popularnych aktorów — Handy Ercel oraz Buraka Deniza. Serial skupi się na prokurator Leyli i prezenterze telewizyjnym Kenanie. Obaj są zaangażowani w śledztwo w sprawie morderstwa znanej osoby.

Więcej o tym serialu przeczytacie: Znamy datę premiery serialu z udziałem Buraka Deniza i Hande Erçel

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x