David Tennant walczy z niewyobrażalnym złem w nowym zwiastunie odcinka specjalnego „Doctor Who”

W sieci pojawił się nowy zwiastun odcinków specjalnych z okazji 60. rocznicy powstania serialu Doctor Who. Przedstawia powrót Davida Tennanta i Catherine Tate w rolach, które grali wiele lat temu. Będą zmuszeni stawić czoła nowemu złu i zrobić wszystko co w ich mocy, aby je powstrzymać.

Doktor wyruszy na nową przygodę, odwiedzając ważne osoby ze swojej przeszłości, gdy tylko w kosmosie pojawi się nowe zagrożenie. Zabawkarz, grany przez Neila Patricka Harrisa, namiesza w jego życiu i je utrudni.

Nowy zwiastun przedstawia fabułę nadchodzących odcinków, które mają uczcić sześć dekad historii z ulubionym Władcą Czasu we wszechświecie. Czternasty Doktor w skrócie opisuje, co przydarzyło się Donnie Noble (Tate) po tym, jak musieli się rozstać, a towarzysz wymazał jej pamięć, aby ją ratować. Jeśli kobieta przypomni sobie przygody, które przeżyła, natychmiast umrze. Nawet jeśli przeznaczenie nie bez powodu próbuje połączyć te dwie postacie.

Nowe zagrożenie sprawia, że Doktor potrzebuje pomocy, co skłania go do poszukiwania Kate Stewart (Jemma Redgrave) i jej zespołu UNIT.

Zanim nasz bohater i jego sojusznicy zorientowali się, kto ich ściga, Zabawkarz zdążył wykorzystać już swoje wpływy, aby przeniknąć do życia naszego Władcy Czasu. Nowy złoczyńca zrobi użytek ze swojego wyjątkowego wyczucia stylu i groźnych zdolności, aby utrudnić Doktorowi życie. Wersja bohatera stworzona przez Davida Tennanta może nie uniknąć nadchodzącej wojny, ponieważ debiut jego następcy jest tuż za rogiem.

Cykl regeneracji Doktora trwa

Choć wiadomość o powrocie Davida Tennanta do jednej z najbardziej kultowych ról w jego karierze może być ekscytująca dla widzów, to jego rola tutaj będzie dość krótka. Ncuti Gatwa wcieli się w Piętnastego Doktora, gdy serial powróci na cały sezon, a jego debiut można zobaczyć na końcu zwiastuna specjalnych odcinków z okazji 60. rocznicy, zapowiadającego ekscytujące wydarzenia i nową erę dla ukochanej serii science-fiction.

Przed listopadową premierą obejrzyjcie koniecznie nowy materiał filmowy. Kto już nie może się doczekać, tak jak ja? 

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x