DOBRE WIEŚCI! Prace nad 3 sezonem „A Discovery of Witches” rozpoczynają się już dziś!

Sky uległo urokowi A Discovery of Witches, ponieważ właśnie zamówiono nie tylko drugi sezon serialu, ale również i trzeci.

Serial opowiada o genialnej historyczce Dianie Bishop — czarownicy, która zaprzecza swojemu własnemu dziedzictwu. Kiedy jednak niespodziewanie przywołuje starożytny, zaczarowany rękopis z biblioteki Bodleian w Oxfordzie uważany przez istoty za zagubiony i zdolny do odpowiedzi na tajemnice ich istnienia. Diana trafia w samo serce niebezpiecznej tajemnicy oraz na drogę enigmatycznego genetyka i wampira Matthew Clairmonta. Matthew musi stawić czoła grożącemu mu upadkowi i wyginięciu jego gatunku. Jednak jego mało wiarygodny sojusz z Dianą na rzecz odnalezienia książki (zanim wpadnie w niepowołane ręce) oraz pogłębiające się relacje zagrażają naruszeniem odwiecznego tabu i zachwianiem kruchego spokoju, jaki panuje między gatunkami.

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „DIR: FARREN BLACKBURN DOP ADAM ETWERINGTON ISCOVERY debharkness C CARD 0:24h”
Fani brytyjskiego serialu telewizyjnego A Discovery of Witches spodziewają się ujrzeć dalsze losy bohaterów w drugim sezonie, który z pewnością będzie bardzo fascynujący.
Będzie śledzić przygody Matthew i Diany w przeszłości, gdy oni będą starali się ukryć w elżbietańskim Londynie. Tymczasem w czasach obecnych, ich przyjaciele Gerbert, Knox, Satu i Domenico będą szukać odpowiedzi na pytanie, co się stało. Sarah i Em będą żyć z niesławnym łowcą czarownic Ysabeau de Clermont, a Marcus i Miriam dołożą wszelkich starań, aby ochronić Nathaniela i Sophie będącą w ciąży z dzieckiem demona.

Krótko mówiąc, będzie się działo. Wytwórnia filmowa Bad Wolf’s Jane Tranter oświadczyła:

Byliśmy absolutnie zachwyceni, gdy A Discovery Of Witches stało się hitem dla widzów. Cały czas towarzyszyło nam prawdziwe poczucie wspólnoty. Fani zarówno starzy, jak i nowi zjednoczyli się, by oglądać serial każdego tygodnia. Nie możemy się doczekać, aby kontynuować tę podróż razem z nimi i, jako że serial nadal sprzedaje się na całym świecie, stworzyć globalną bazę fanów dla tych wciągających i fascynujących postaci.

Wczorajszego dnia autorka trylogii Wszystkich Dusz ogłosiła na swoim Instagramie rozpoczęcie prac nad trzecim sezonem serialu.

Uspokoiła również swoich zmartwionych fanów:

Życzę obsadzie i ekipie @adiscovery ofwitchestv wszystkiego najlepszego w pierwszym dniu kręcenia trzeciego sezonu. Dla tych, którzy martwią się, że przerwałam kwarantannę po wczorajszym przybyciu do Wielkiej Brytanii. To po prostu dotychczas nieopublikowane zdjęcie z kręcenia drugiego sezonu!

Niestety nie wiemy wiele na temat fabuły trzeciego sezonu. Sezon 3 A Discovery of Witches będzie prawdopodobnie kontynuacją doświadczeń bohaterów w elżbietańskim Londynie. Koncentrować się będzie na romantycznej historii Matthew i Diany, która ma jeszcze bardziej urzec fanów.

Tak na prawdę możemy jedynie się domyślać, co wydarzy się dalej. Jednak ciężko snuć domysły tak odległe, gdy sezon drugi jest dopiero przed nami.

Kiedy premiera drugiego sezonu A Discovery of Witches?

Według reżysera Farrena Blackburna, drugi sezon był kręcony pod koniec stycznia 2020 roku. Choć oznaczało to uniknięcie restrykcji związanych z blokadą związaną z koronawirusem, wydaje się oczywiste, że zamknięcie produkcji mogło spowolnić postprodukcję i montaż serii.

Sezon drugi A Discovery of Witches ukaże się w Sky One w Wielkiej Brytanii w styczniu 2021 roku. Prawie rok po zakończeniu zdjęć.

Premiera trzeciego sezonu nie jest znana.

Czy wy również nie możecie doczekać się powrotu tego serialu?

0
Would love your thoughts, please comment.x