Dominique Thorne mogła zostać Shuri

Aktorka, która w świecie Marvela wcieli się w postać Riri Williams, powiedziała, że brała udział w przesłuchaniu do roli Shuri.

Ironheart pojawi się w najnowszym filmie Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Będzie to debiut tej postaci na wielkim ekranie. Następnie otrzyma ona swój własny serial, który prawdopdobnie będzie opowiadał o wojnie między technologią a magią.

Gwiazda udzieliła wywiadu dla magazynu Empire, w którym wyjawiła, że brała udział w castingu do roli Shuri. Powiedziała także, że ten film będzie wielką szansą dla niej:

Nie mogło być lepszego miejsca dla Riri, aby wkroczyła w jej geniusz i superbohaterstwo niż w świecie Wakandy, który jest znany jako schronienie dla jej blasku. Poznajemy ją, tak jak ona poznaje tą część siebie i jak może potencjalnie wpłynąć na świat.

Kevin Feige poświęcił chwilę, aby omówić wprowadzenie Ironheart:

To, co jest zabawne w Riri w tym filmie, to to, że jest jedną z nas. Jest Amerykanką, która przychodzi na ten świat i w bardzo interesujący sposób reprezentuje punkt widzenia osoby z zewnątrz.

Premiera Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu już 11 listopada 2022 roku. Jest to film kończący 4. fazę projektów MCU. Według zapowiedzi zobaczymy w nim wojnę między Wakandą a Atlantydą.

0
Would love your thoughts, please comment.x