niedziela, 4 grudnia, 2022
Strona głównaSeriale/FilmyNewsyDon Cheadle zapowiada, że w "Armor Wars" poznamy prawdziwego Rhody'ego

Don Cheadle zapowiada, że w „Armor Wars” poznamy prawdziwego Rhody’ego

Fani Marvela poznają Jamesa Rhodesa, znanego również jako War Machine, lepiej niż kiedykolwiek, w nadchodzącej serii Armor Wars.

Jak Don Cheadle wyjaśnił w rozmowie z ComicBook.com na D23 Expo w Anaheim, Armor Wars opiera się na komiksowej historii, w której technologia Tony’ego Starka wpada w niepowołane ręce. W komiksie Rhodey pomaga Tony’emu w walce o odzyskanie owej technologii. W serialu Disney+ wszystko będzie na barkach Rhodesa po śmierci Starka. Da to fanom możliwość poznania go w sposób, którego nie zapewniły mu poprzednie występy w Marvel Cinematic Universe.

Odkryliśmy, że Rhodey jest kimś, kto wiele przeszedł. Na tym polega zabawa w robieniu serii Armor Wars, że będziemy mieli okazję naprawdę się w to zagłębić. Z czym on ma do czynienia emocjonalnie? Z czym ma do czynienia psychicznie? Dlatego powiedziałem „tak”, ponieważ myślę, że będzie bardzo zabawnie poznać go w taki sposób, że nawet jeśli znamy go od tylu lat, to naprawdę go nie znamy.

Powiedział także, że serial znajduje Rhodey’a w zupełnie innym miejscu, w sposób, o którym nie może mówić, ale dla wielu ludzi będzie to bardzo zaskakujące. Da to możliwość dowiedzenia się wiele o bohaterze i o tym co nim kieruje.

Dodał również, jak to jest być jednym z wyższych rangą członków obsady Marvel Cinematic Universe:

Myślę, że to jest właśnie ta zabawa, najlepsza jaka może być. Nie tracimy starej postaci, ale wprowadzamy nowe postacie, a potem łączymy nowsze i starsze postacie, co tworzy coś innego. Więc to jest najfajniejsza z bycia w tych programach, okazja krzyżować się ze swoimi projektami i znaleźć sposoby, aby te relacje nadal działały i konflikty, które wciąż podsycamy, i myślę, że wykonują świetną robotę, zawsze czyniąc to interesującym, ekscytującym i rzeczami, których tak naprawdę nie możesz przewidywać.

Wyczekujecie serialu z War Machine w roli głównej? Dajcie mi znać w komentarzach!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x