Druga część „The Family Stallone” już w maju na SkyShowtime

Już 16 maja, na platformie SkyShowtime, zadebiutuje drugi sezon reality show The Family Stallone.

W tym sezonie jedna z najsłynniejszych rodzin na dobre opuszcza Hollywood i przeprowadza się na wschód. Córki Sophia i Sistine realizują swoje marzenia w Nowym Jorku, a Scarlet idzie na studia i cieszy się nowym związkiem w Miami. Sly i Jen postanawiają więc, że dobrym miejscem na rozpoczęcie nowego rozdziału w ich życiu będzie Palm Beach. Pomimo odległości dzielących członków rodziny więzy łączące Stallone’ów pozostają silne. Kulminacją sezonu jest przełomowa podróż do Włoch, podczas której bohaterowie zagłębiają się w historię swoich korzeni, stając się sobie jeszcze bliżsi i tworząc wspaniałe wspomnienia.

Gwiazdami programu są: zdobywca Oscara Sylvester Stallone, jego żona Jennifer Flavin Stallone oraz ich córki: Sophia, Sistine i Scarlet. Premiera The Family Stallone obejmie wszystkie odcinki nowego sezonu, które zostaną udostępnione jednocześnie 16 maja na SkyShowtime.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x