Spin-Off serialu „Fire Country”, „Sheriff Country” zapowiedziany przez CBS!

Stacja CBS złożyła zamówienie na nowy serial Sheriff Country, który jest spin-offem Fire Country. Jednak nie zobaczymy go jesienią, a dopiero w ramówce telewizyjnej na sezon 2025-2026.

Produkcja została przygotowana na podstawie 12 odcinka Fire Country, gdzie Morena Baccarin (Homeland) zagrała szeryfa Mickeya Foxa, przyrodnią siostrę szefowej dywizji Cal Fire.

Jak można się domyślać, serial skupi się na jej dalszej walce z przestępczością w miasteczku Edgewater, zmaganiach z ojcem oraz próbach pogodzenia pracy w wychowaniem córki.

Producentami wykonawczymi są Thieriot, Phelan, Rater oraz Jerry Bruckheimer i KristieAnne Reed dla Jerry Bruckheimer TV. Ponadto, Tony Phelan i Joan Rater odpowiadają także za scenariusz do pierwszego odcinka.

Serial trafi do ramówki telewizyjnej 2025-2026, więc jeszcze trochę na niego poczekamy. Wiemy jednak, że zamówiono już trzeci sezon Fire Country.

Też nie możecie doczekać się spin-offu?

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x