Drugi sezon serialu „Yellowjackets” już 28 czerwca w CANAL+ online

© Showtime Networks Inc. All Rights Reserved.

Premiera drugiego sezonu Yellowjackets — najpopularniejszego serialu Showtime — już w czerwcu na Canal+.

Tą produkcję stworzyli Ashley Lyle i Bart Nickerson (twórcy Narcos). To opowieść o zespole utalentowanych licealistek, które przeżyły katastrofę samolotu w dziczy północnej. Serial śledzi ich transformację z dobrze zorganizowanej drużyny w dzikie klanowe grupy oraz odkrywa ich życie niemal 25 lat później. Pokazuje, że przeszłość zawsze się odzywa, a to, co się zaczęło w dziczy, dalej trwa.

Koniec pierwszego sezonu zostawił wiele niewiadomych i zagadek. Wydarzenia w dziczy spowodowały narastające toksyczne relacje wśród ocalałych. Jak przeżyli ci, którzy mieli uciec od izolacji? Jak zginęli ci, którzy mieli pozostać na zawsze w lasach Ontario? Jakie tajemnicze siły skrywają się w gęstwinach wokół mieszkań bohaterów?

Drugi sezon rozpoczyna się dwa miesiące po poważnej kłótni Shauny i Jackie, która miała tragiczne konsekwencje. Głód i strach wśród Yellowjackets stają się coraz bardziej intensywne. Surowe zimowe warunki stają się coraz trudniejsze, a psychiczny stan ocalałych szybko się pogarsza. Znajdują się w obliczu ciemności dziczy i nawracających wspomnień, a nasze byłe mistrzynie muszą podjąć skrajnie trudne decyzje. Przetrwanie staje się przerażającym wyzwaniem, a odkrycie tożsamości i gotowości do poświęceń staje się prawdziwym koszmarem dla każdej z nich.

W Polsce nowe odcinki serialu Yellowjackets emitowane będą od 28 czerwca o godz. 21:00 na CANAL+ PREMIUM oraz od rana tego samego dnia w CANAL+ online.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x