Drugi sezon „Star Trek: Strange New Worlds” już latem na SkyShowtime

fot: SkyShowtime

SkyShowtime ogłosiło, że dziesięć odcinków drugiego sezonu   Star Trek: Strange New Worlds zobaczymy na ekranach już w tym roku.

Premiera sezonu zaplanowana jest na czerwiec i będzie on dostępny wyłącznie na wspomnianej platformie streamingowej. Fabuła skupi się na latach, kiedy kapitan Christopher Pike dowodził statkiem U.S.S. Enterprise, podróżując po galaktyce wraz z oficerem naukowym Spockiem i Numerem Jeden.

W obsadzie powrócą Anson Mount, Rebecca Romijn i Ethan Peck, a dołączą do nich nowi aktorzy, między innymi: Jess Bush, Christina Chong, Celia Rose Gooding, Melissa Navia i Babs Olusanmokun. Produkcją zajmują się CBS Studios, Secret Hideout i Roddenberry Entertainment pod okiem Akivy Goldsman i Henry’ego Alonso Myersa.

Odcinek specjalny drugiego sezonu połączy grę aktorską z animacją, a w jego obsadzie pojawią się także Tawny Newsome i Jack Quaid z serialu animowanego Star Trek: Lower Decks.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x