Seria „Yüz Yıllık Mucize” rośnie w siłę

fot: startv.com.tr

Yüz Yıllık Mucize to turecki serial, który w marcu pojawił się na kanale Star TV. Określany jest jako fantastyczny projekt, który ma szansę stać się hitem.

W rolach głównych grają: Ebru Şahin i Birkan Sokullu. Choć aktorzy byli przedmiotem zainteresowania w mediach społecznościowych przez kilka tygodni, pierwszy odcinek serialu nie miał zbyt wysokich wyników oglądalności. Więcej o tym pisaliśmy tutaj: Przyszłość serialu „Yüz Yıllık Mucize” jest zagrożona.

Mimo że stacja Star TV spodziewała się wielkiego sukcesu, Yüz Yıllık Mucize zajęło dopiero 17. miejsce w kategorii all people. Natomiast w grupie AB i ABC seria pojawiła się na 6. i 12. miejscu.

We wcześniej wspomnianej grupie oglądalność znacząco wzrosła, co z pewnością podniesie morale ekipy. Oczekuje się, że turecka produkcja z udziałem Ebru i Birkana w kolejnych tygodniach będzie się rozwijała i zyskiwała widzów.

Warto także przeczytać:

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x