Dwóch aktorów z głównej obsady odchodzi z „Flasha”!

Dwóch aktorów, którzy grali w serialu od samego początku, będziemy musieli niestety pożegnać.

Carlos Valdes odchodzi z głównej obsady Flasha po siódmej odsłonie, jego ostatni występ będziemy mogli zobaczyć w finale.

Tom Cavanagh, który grał  Eobarda Thawne’a/Reverse-Flasha, a także wiele innych wersji Harrisona Wellsa, miał podobno odejść pod koniec szóstej części serii. Zasugerował to w poście na Instagramie z lutego 2020 roku, lecz nie zwrócił tym wówczas zbytniej uwagi. Kilka tygodni później wybuchła pandemia, zatrzymując całą produkcję i skracając dziesiątki seriali, w tym Flasha.

W rezultacie aktor po cichu odszedł na dalszy plan trzecim odcinkiem siódmego sezonu (Mother), który zakończył znakomitą fabułę serii szóstej. Kontynuował współpracę jako powracający gość. Jego zmiana statusu nie była płynna, nie pojawił się od tamtego momentu, ale producenci dramatu DC zapewnili fanów, że wróci. Listy online wskazują, że Cavanagh może pojawić się w epizodach: dziewiątym, dziesiątym i późniejszych. Jego ostatni występ jest niespodzianką. Nie ma obecnie planów, aby nadal grał w serialu, ale zarówno on, jak i Valdes mają możliwość pojawienia się w nim gościnnie.

Tom i Carlos byli integralną częścią naszego programu przez siedem sezonów i będzie nam ich bardzo brakowało. Obaj są niesamowitymi talentami, którzy stworzyli ukochane postacie,  jakie pokochali fani i widzowie na całym świecie. Dlatego z radością trzymamy drzwi otwarte na ich ponowne pojawienie się

– powiedział producent wykonawczy/showrunner Flasha Eric Wallace.

Będzie Wam ich brakowało?

Interesuję się serialami i filmami. Nie pogardzę dobrą książką. Fantastyka i Science fiction zawsze mnie pochłaniają. W wolnym czasie lubię robić filmiki z postaciami z seriali.
0
Would love your thoughts, please comment.x