TOP 5 seriali podobnych do „Ginny and Georgia”

GINNY & GEORGIA (L to R) ANTONIA GENTRY as GINNY and BRIANNE HOWEY as GEORGIA in episode 101 of GINNY & GEORGIA Cr. COURTESY OF NETFLIX © 2020

Ginny and Georgia to serial komediowy napisany przez Debrę J. Fisher i Sarah Lampert. Produkcja bardzo szybko stała się globalnym hitem.

Seria opowiada historię 15-letniej Ginny, introwertyczki, która stara się zachowywać bardziej dojrzale niż jej pełna życia 30-letnia mama, Georgia. Gdy ojczym dziewczyny ginie w wypadku, kobiety, wraz z najmłodszym członkiem rodziny, postanawiają się przeprowadzić, aby rozpocząć życie od nowa.

Przygotowaliśmy dla Was listę podobnych produkcji, które umilą Wam czas czekania na nowe odcinki Ginny and Georgia.

Kochane kłopoty (Gilmore Girls) – serial dostępny na platformie Netflix

Lorelai samotnie wychowuje szesnastoletnią córkę w małym miasteczku pełnym przyjaznych ludzi. Rory zostaje przyjęta do prestiżowej prywatnej szkoły, na którą nie stać jej matkę.

Jeszcze nigdy… (Never Have I Ever) – serial dostępny na platformie Netflix

Mindy Kaling prezentuje, inspirowany własną młodością, serial komediowy o dorastaniu pochodzącej z Indii dziewczyny, która urodziła się już jako Amerykanka.

Rodzicielstwo (Parenthood) – serial dostępny na Amazon Prime Video

Parenthood to amerykański serial telewizyjny komediowy opracowany przez Jasona Katimsa. Oparty na filmie z 1989 roku o tym samym tytule, opowiada historię o klanie Braverman, który składa się ze starszej pary, ich czworga dzieci i ich rodzin.

Jane the Virgin – serial dostępny na platformie Netflix 

Młoda dziewczyna dowiaduje się, że została przypadkowo sztucznie zapłodniona.

Dead to Me (Już nie żyjesz) – serial dostępny na platformie Netflix

Podczas poszukiwań kierowcy, który zabił jej męża, pewna porywcza wdowa zaprzyjaźnia się z ekscentryczną optymistką skrywającą szokującą tajemnicę.

Dajcie znać w komentarzu, co oglądaliście lub jaki serial podobny do Ginny and Georgia polecacie! 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
2
0
Would love your thoughts, please comment.x