Dziewięć nowych postaci w trzecim sezonie „You”

Portal TV Line opublikował nową listę postaci, które w jakiś sposób wpłyną na trzeci sezon najpopularniejszego serialu You.

Do obsady trzeciego sezonu dołączyła Tati Gavrielle (Chilling Adventures of Sabrina) – rozsądna bibliotekarka. Marienne ukrywa swoją mroczną stronę. Próbuje stworzyć lepszy świat dla swojego małego dziecka.

Michaela McManus wystąpiła w One Tree Hill, The Vampire Diaries wcieli się w tajemniczą Natalie. Będzie nowym obiektem uczyć Joe’ego w trzecim sezonie You.

* Theo (Dylan Arnold z Nashville) jest studentem college’u, ma trudne relacje ze swoim ojczymem. Opisywany jest jako mądry, spostrzegawczy, ale wrażliwy i niespokojny. W

* Dante (Ben Mehl z The Good Wife) opisywany jest jako chłodny bibliotekarz. Podczas służby jego wzrok został uszkodzony. Jest oddanym mężem i ojczymem. Lubi pomagać przyjaciołom w wychowywaniu dzieci.

Kiki (Shannon Chan-Kent z Good Trouble) zagra zamężną matkę, trenerkę życia. Cieszy się ona bajecznym życiem. Lubi plotkować. W rolę jej męża wcieli się Christopher Sean z Days of Our Lives. Zagra postać Brandona, który w młodości dorobił się milionów w branży technologicznej.

* Andrew (Chris O’Shea) wcieli się w postać ojca, który zawsze mieszka w domu. Zna wszystkie najnowsze plotki, co czyni go cennym członkiem społeczności. W jego męża wcieli się Bryan Safi z 9-1-1. Zagra on postać Jacksona, który jest znanym prawnikiem.

* Gil (Homeland 's Mackenzie Astin) zagra dobrze wychowanego profesora geologii. Często przez innych jest spostrzegany jako bezmyślny, naiwny.

* Dr Chandra (Daredevil 's Ayelet Zurer) wcieli się w terapeutkę par, która w pełni angażuje się w swoją pracę. Zamierza odkryć najgłębsze sekrety swoich pacjentów.

* Jack Fisher zagra młodego Joe’ego.

Premiera trzeciego sezonu You najprawdopodobniej w 2021 roku.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x