Fani „Julie and the Phantoms” wciąż walczą o drugi sezon

Publiczność nie może pogodzić się z decyzją Netflixa odnośnie skasowania serialu muzycznego zatytułowanego Julie and the Phantoms.

Seria swoją premierę miała we wrześniu 2020 roku. Pierwszy, dziewięcioodcinkowy sezon został stworzony przez Dana Crossa i Davida Hodge’a. Produkcja opowiadała o nastoletniej Julie, która wraz z trzema duchami zakłada zespół. One z kolei pomagają głównej bohaterce odkryć pasję do muzyki i czerpania z życia.

Ostateczna decyzja o kasacji Julie and the Phantoms zapadła w grudniu 2021 roku. Od tamtej pory fani próbują przekonać Netflixa, aby kontynuował tę historię. Powstała nawet petycja (Link – Change.org), która powoli zbliża się do 200 tysięcy podpisów. Większość wsparcia publiczność otrzymuje w mediach społecznościowych, używając hashtagów: #savejatp, #JulieAndThePhantoms lub #SAVEJULIEANDTHEPHANTOMS.

Tego typu petycje już kilkukrotnie odniosły zamierzony skutek. Sense8, które wcześniej zostało skasowane przez Netflixa, powróciło z dwugodzinnym filmem zamykającym wszystkie wątki. Podobnie było z Lucyferem i Manifest. Niestety, seria Ania, nie Anna nie wróciła mimo zebrania ponad 1,5 miliona podpisów.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x