Filmy biograficzne, które ukażą się w tym roku na Netflixie

Ten rok dostarczy wiele rozrywki fanom biografii. W drodze na Netflixa jest wiele produkcji, które mogą Was zainteresować.

 

Maestro

Obiecująca biografia z Bradleyem Cooperem jako reżyserem i głównym bohaterem. Historia opowiada o życiu Leonarda Bernsteina – amerykańskiego dyrygenta, kompozytora, pianisty i autora. Film będzie można oglądać po 30 sierpnia 2023 roku. 

Nyad

Ekstremalna oraz trzymająca w napięciu historia o kobiecie, która w wieku 64 lat jako pierwsza ukończyła Everest of Swims, czyli 53-godzinny i 177-kilometrowy odcinek maratonu. Diana Nyad była pływaczką, powszechnie znaną ze swojej wspaniałej formya. Nie znamy jeszcze dokładniej daty premiery, jednak twórcy zapowiadają, że doczekamy produkcji już na jesień tego roku. 

 

Society of the Snow

To hiszpański film, opowiadający historię drużyny rugby, której samolot rozbił się w sercu Andów. Grupa była w drodze na zawody do Chile. W produkcję pokładane są ogromne nadzieje. Premiera odbędzie się 9 września 2023 roku. 

 

Rustin

Historia o homoseksualnym obrońcy praw obywatelskich – Bayardzie Rustinie, który zorganizował marsz w Waszyngtonie w 1963 roku. Potwierdzono, że film trafi na Netflixa 17 listopada, po oficjalnej premierze na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. 

 

Chakda Xpress

Film opowiada historię indyjskiej zawodniczki krykieta Jhulan Nishity Goswami. Kobieta jest najszybszą zawodniczką wszechczasów. Akcja skupi się również na problemach, z jakimi musiała się mierzyć zawodniczka. Premiera zaplanowana jest na 16 grudnia 2023 roku. 

 

 

0
Would love your thoughts, please comment.x