Co obejrzeć w długie, letnie wieczory?

Najlepsze pozycje do obejrzenia w wakacje, nawet jeśli pogoda za oknem nie sprzyja letniej beztrosce.

 

Mamma Mia

Historia miłosna młodej Sophie, która próbuje odnaleźć ojca przed swoim weselem. Humorystyczna ekranizacja musicalu ze wspaniałą ścieżką dźwiękową kultowego zespołu muzycznego ABBA. Wakacyjnego klimatu dodają przepiękne widoki z wyspy Skopelos.

Dostępne na Netlixie.

 

Rzymskie wakacje

Amerykańska komedia romantyczna z Audrey Hepburn w roli głównej. Księżniczka Anna podróżuje po Europie. Znużona swoim życiem, pełnym sztywnych reguł ucieka służbie w pogoni za normalnością. Spotyka dziennikarza, który oferuje jej pomoc. Film jest dostępny na Apple TV+.

 

Outer Banks

 

Serial przygodowy o grupce nastolatków, którzy odkrywają skrywane tajemnice w małym nadmorskim miasteczku. Akcja jest pełna słonecznych widoków i trzymających w napięciu wydarzeń. Całe trzy sezony można oglądać na Netflixie. 

 

Jedz, módl się, kochaj

Nieszczęśliwa Elizabeth Gilbert postanawia radykalnie zmienić swoje życie. Bierze rozwód i wyrusza w długą podróż do Włoch, Indii oraz Indonezji, która odmienia jej życie. Po drodze spotyka inspirujących ludzi. Dostępne na HBO Max. 

 

Dirty Dancing

Frances na wakacjach w ekskluzywnym hotelu poznaje instruktora tańca. Mimo wielu różnic zaczyna ich łączyć miłość oraz taniec. Film można obejrzeć na Netflixie, HBO Max oraz Amazon Prime Video. 

 

Tego lata stałam się piękna

Opowieść o pierwszych miłościach i wymarzonych wakacjach. Letni klimat nadmorskiej miejscowości, domu z basenem oraz długich wieczorów. Serial można oglądać na Amazon Prime Video. 

Tamte dni, tamte noce

Historia niespodziewanego i intensywnego romansu między chłopakiem a gościem jego rodziców w letnim domu we Włoszech. Film wypełniony przepiękną ścieżką dźwiękową pasującą do akcji oraz niezwykłymi widokami. Dostępne na Apple TV+.

 

Biały Lotos

Grupa gości hotelowych spędza wakacje w bardzo ekskluzywnym kurorcie na Hawajach, relaksując się pośród rajskich krajobrazów. Na interakcje pomiędzy gośćmi a personelem wpływają choroby psychiczne, które płynnie zmieniają postrzeganie różnych sytuacji. Serial można oglądać na HBO Max.

 

0
Would love your thoughts, please comment.x