Gdzie oglądać turecki serial „Bambaşka Biri” z Hande Erçel?

fot: FOX

Turecka stacja FOX wypuściła najnowszą produkcję zatytułowaną Bambaşka Biri, w której główne role grają Hande Erçel i Burak Deniz. Co wiemy o tej serii? Gdzie można ją oglądać?

Najnowszy projekt aktorki, która zagrała wcześniej w Zapukaj do moich drzwi jest emitowany od 11 września 2023 roku w Turcji. Seria była od dłuższego czasu wyczekiwana przez Turków.

O czym jest Bambaşka Biri?

Seria opisywana jest jako ambitna produkcja detektywistyczna z udziałem dwójki popularnych aktorów — Handy Ercel oraz Buraka Deniza. Serial skupi się na prokurator Leyli i prezenterze telewizyjnym Kenanie. Obaj są zaangażowani w śledztwo w sprawie morderstwa znanej osoby.

Więcej o tej produkcji możecie przeczytać: TUTAJ! 

Oficjalny zwiastun serialu Bambaşka Biri

Gdzie można oglądać Bambaşka Biri?

Na chwilę obecną serial z udziałem Hande Erçel i Burakiem Denizem, w Polsce nie jest emitowany przez żadną stację ani VOD — być może kiedyś to się zmieni. Wszystkie odcinki Bambaşka Biri można bezpłatnie (i legalnie) oglądać na YouTubie. Choć nie ma oficjalnego polskiego tłumaczenia, można włączyć opcję „przetłumacz automatycznie” i wybrać język polski. Link do kanału: @BambaşkaBiri. Osobiście zachęcam po prostu wpisać w wyszukiwarkę „Bambaşka Biri (nr odcinka) Bölüm”.

Odcinek 1: TUTAJ

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x