„İki Yabancı”: Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym serialu Hande Erçel i Buraka Deniza

Rok 2023 będzie niezwykle ekscytujący w życiu Hande Erçel, która po Zapukaj do moich drzwi powraca z nowym projektem. Co o nim wiemy?

Już w przyszłym tygodniu (od 13 marca 2023 roku) rozpoczną się zdjęcia do İki Yabancı — nowej produkcji Tims&B. W rolach głównych zobaczymy Hande Erçel i Buraka Deniza. Aktorka wcieli się w postać pani prokurator o imieniu Leylę, która przyjeżdża do Stambułu z Mus, aby odwiedzić swoich rodziców Sahinde (Gülçin Hatihan) i Resat (Feridun Düzağaç). Przy okazji bohaterka zbada sprawę morderstwa wybitnego biznesmena.

Warto przeczytać:

Burak Deniz wcieli się w rolę słynnego dziennikarza, Kenana Ozturka. Ich drogi się przetną, gdy oboje zostaną wplątani w sprawę morderstwa, które będzie mieć miejsce w Iesie. W rolę ojca głównego bohatera wcieli się Cem Davran.

Data premiery serialu İki Yabancı nie jest znana. Prawdopodobnie odcinki będziemy mogli zobaczyć jeszcze w tym roku.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x