George R.R. Martin ogłasza serial animowany „Pieśni lodu i ognia”

Świat Pieśni lodu i ognia być może wkrótce zobaczymy w animowanej formie. Prace nad takim projektem ogłosił George R.R. Martin na swojej stronie internetowej.

HBO pracuje nad wieloma serialami animowanymi opartymi na jego powieściach fantasty, choć żaden z nich nie otrzymał jeszcze zielonego światła. Być może, niektóre z nich nigdy nie ujrzą światła dziennego.

Co wiemy o potencjalnych serialach?

Początkowo rozważano prace nad czteroma pomysłami i z tego dwa początkowo odłożono na półkę. Ostatnio jednak zaszły zmiany i jeden z projektów powrócił do ponownego rozważenia. Początkowo zakładano, że będzie to serial aktorski.

Martin przytoczył jako przykład, ubiegłoroczny projekt Netflixa, Niebieskooki samuraj. Pisarz był zachwycony tą animacją — jego mrocznością, złożonymi postaciami i dobrze napisaną fabułą.

Być może w końcu ruszy coś z wcześniej wspomnianymi projektami Martina. Czas pokaże, czy otrzymają zielone światło na realizację.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x