Geralt i Yennefer ponownie spotkają się w drugim sezonie Wiedźmina!

Ekipa filmowa przeniosła się na południe Anglii, gdzie w Frensham Little Pond trwają dalsze zdjęcia do nowego sezonu Wiedźmina. Nowe zdjęcia i filmy dają nam znać, że stosunkowo szybko dojdzie do ponownego spotkania Geralta z Yennefer!

Dzięki uprzejmości użytkowniczki Instagrama – Sary Talib – mamy pewność, że na planie w Frensham znajduje się Yennefer (Anya Chalotra). Na udostępnionych materiałach widzimy oczywiście również Henry’ego Cavilla. Oznacza to, że trwają zdjęcia do scen, w których losy wiedźmina i czarodziejki ponownie się połączą. Niestety nie wiadomo, czy na planie przebywa także Freya Allan, wcielająca się w postać Cirilli. Na razie nie dostaliśmy potwierdzonych informacji, żebyśmy mogli tak sądzić, choć jest to prawdopodobna opcja.

Na zdjęciu widzimy Yennefer już w nowej sukience, z udostępnionych jakiś czas temu materiałów przez Netflixa. Oczywiście na poniższym zdjęciu znajduje się sobowtórka i dublerka Anyi Chalotry.

Na tym filmie widzimy Geralta i Yennefer jadących przed siebie, w kierunku niebieskiego ekranu. Natomiast za nimi podąża dron z kamerą.

https://www.instagram.com/p/CHQjEuBhO25/?utm_source=ig_web_copy_link

Na drugim filmiku możemy zauważyć Geralta zsiadającego z Płotki. Obok niego znajduje się prawdopodobnie Anya Chalotra na swoim koniu. W pewnym momencie video widzimy też dublerkę Anyi, która zakłada kurtkę.

https://www.instagram.com/p/CHQlLQAhwPK/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

W książkach mija trochę czasu, zanim losy Geralta i Yennefer ponownie się łączą, dlatego powyższe zdjęcia i filmy mogą nieco zaskakiwać. Z niecierpliwością czekamy na wieści, czy na planie pojawi się także Freya Allan. Miejmy nadzieję, że tak. Redanian Intelligence sugeruje, że owe sceny mogą dziać się w jednym z ostatnich odcinków drugiego sezonu.

Premiera drugiego sezonu Wiedźmina nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Zdjęcia do nowego sezonu mają trwać do lutego. Premiera planowana jest na drugą połowę 2021 roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x