Gwen Stacy jako nowy Zielony Goblin!

50 lat po tym jak dziewczyna Petera Parkera, Gwen Stacy, zginęła z rąk Zielonego Goblina, Marvel Comics ogłosiło, iż w nowych komiksach ze Spider-Manem pojawią się również nowe wersje tej postaci.

Najpierw Ultimate Gwen Stacy zadebiutuje w kwietniu w #4 zeszycie Jonathana Hickmana i Marco Checchetto, pod tytułem Ultimate Spider-Man.

Potem, Gwen lub jej kolejny klon stworzony przez Jackala pojawi się w Spectacular Spider-Man #3 w maju.

Jednak najbardziej szokującym występem, będzie ten w #1 numerze Web of Spider-Man, rozpoczynając historię, która rozwinie się w serii Amazing Spider-Man.

Marvel ogłosił powrót Normana Osborna w #50 numerze komiksu o Niesamowitym Spider-Manie. Ostatnie wydania zapowiedziały również powrót Sinister Six.

Członkowie grupy to: Doktor Octopus, Sandman, Mysterio, Electro, Vulture i Kraven Łowca. Drużyna przegrupowuje się po ataku Zielonego Goblina w numerach #51 i #52 Amazing Spider-Mana.

Tylko, że pod maską nie kryje się twarz Osborna, który teraz działa jako bohaterski Złoty Goblin, odkąd jego grzechy zostały oczyszczone przez Pożeracza Grzechów.

Marvel powiedział:

Nowy goblin, zrodzony z grzechów Normana Osborna, powstaje, by pokonać Sinister Six.

Web of Spider-Man, ukazuje Gwen Stacy z innego wszechświata, jako Goblina.

Chciałam tego. Chciałam być Zielonym Goblinem.

Mówi Gwen do Miguela.

To było przeznaczenie Gwen Stacy!

W kogo jeszcze wciela się Gwen Stacy w Marvelu? Sprawdź tutaj!

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x