„Gwiezdne Wojny” w książkach i komiksach – spotkanie online Wydawnictwa Olesiejuk i Egmont już niedługo!

„W dniu premiery drugiego tomu serii „Eskadra Alfabet” zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia, podczas którego odkryjemy karty, czyli książkowy plan wydawniczy Star Wars na 2022 rok.” – informuje Wydawnictwo Olesiejuk w wydarzeniu facebookowym. 

 

26 stycznia o 18:00 rozpocznie się transmisja na żywo, w trakcie której wydawca wraz z Wydawnictwem Egmont przedstawią star warsowe plany wydawnicze (książek i komiksów) na 2022. Wydarzeniu patronuje sieć Księgarnie Świat Książki.

 

Plan spotkania wygląda następująco:

18:00-18.45 – zapowiedzi powieści i innych tytułów oraz komiksów Star Wars na 2022 rok. Plany wydawnicze przedstawią Rafał Przyborowski (Wydawnictwo Olesiejuk) oraz Tomasz Kołodziejczak (Wydawnictwo Egmont),
18.45-20:00 – rozmowa online z gośćmi: tłumaczka Anna Hikiert-Bereza, tłumacz Krzysztof Kietzman, redaktorka Magda Kozłowska, tłumacz i redaktor Jacek Drewnowski.

 

Transmisję będzie można obejrzeć na profilach facebookowych i kanałach YouTube Wydawnictwa Olesiejuk i Księgarń Świat Książki.

 

Pełne informacje w wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/1244124366074694

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x