„Heaven in Hell” – pierwszy zwiastun filmu twórców „365 dni”

Agencja Ekipa udostępniła pierwszy pełny zwiastun Heaven in Hell. Erotyczna produkcja już wcześniej wzbudziła sporo emocji. Czy przebije 365 dni?

Opowiada o romansie dojrzałej, ustatkowanej kobiety z młodym mężczyzną. Między nimi jest piętnaście lat różnicy, sporo chemii oraz rodzące się uczucie. Będą mieli do pokonania sporo przeszkód, by móc w końcu być razem. Czy im się to uda?

Na zwiastunie widzimy Maxa (Simone Susinna) i Olgę (Magdalena Boczarska), którzy skaczą na spadochronie, spacerują, czy oddają się miłosnym uniesieniom. Główna bohaterka samotnie wychowuje nastoletnią córkę (w tej roli Katarzyna Sawczuk). Dziewczyna nie chce, by jej matka wdawała się w relację z dużo młodszym mężczyzną. Ma pretensje zarówno do Maxa, jak i Olgi.

 

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x