,,High School Musical: The Musical sezon 4″ – Kto z oryginalnej obsady ,,Dzikich Kotów” pojawi się serialu?

Nadchodzi ostatni sezon High School Musical: The Musical! Młode pokolenie Dzikich Kotów zderzy się z dorosłością i będzie musiało podjąć ważne decyzje. Jednak to nie koniec niespodzianek, twórcy zapowiedzieli, że do serialu wrócą postacie z oryginalnej obsady. Czy Troy i Gabriella pojawią się w serialu?

W tej części będziemy mieli okazje zobaczyć aktorów z oryginalnej obsady, czyli: Lucasa Grabeela, Corbina Bleu, Monique Coleman, Barta Johnsona i Alyson Reed.

Ostatni etap serialu koncentruje się na rozwoju młodszego pokolenia Dzikich Kotów oraz analizuje relacje, ukryte sekrety oraz ich przygotowania do zakończenia szkoły średniej.

Bohaterowie będą musieli podjąć trudne decyzje dotyczące swojej przyszłości. Szczególnym dodatkiem w produkcji okażą się aktorzy z pierwszego filmu Disney+. Powrócą po ponad piętnastu latach, by poznać młode pokolenie, które przejęło ich dziedzictwo.

Dlaczego oryginalne Dzikie Koty powracają do serii?

Zespół odpowiedzialny za serial nigdy nie sprowadziłby członków obsady z oryginalnego filmu, gdyby nie miał ku temu dobrego powodu. W czwartym sezonie w East High kręcony jest bardzo wyjątkowy projekt, który nie mógłby się odbyć bez obecności ludzi wiele lat temu wypełniających szkolne korytarze. Ponadto druga generacja Dzikich Kotów jest wielkimi fanami oryginalnego zespołu. Teraz nadszedł czas, aby połączyli siły.

Kto powraca w ostatnim sezonie High School Musical: The Musical?

Połowa grupy wróciła, aby po raz ostatni bawić rodziny na całym świecie. Koncentrując się na rozwoju młodszego pokolenia, Lucas Grabeel, Corbin Bleu i Monique Coleman pojawiają się w ostatnim sezonie High School Musical: The Musical i podzielą się szczegółami na temat tego, co ich postacie robiły w latach, które nastąpiły po ukończeniu szkoły średniej. Co ciekawe, nie jest to przyszłość, jakiej można by się spodziewać po jasnych gwiazdach East High.

Niestety, pozostali członkowie zespołu nie wystąpią w serialu. Zabraknie Zaca Efrona, Vanessy Hudgens i Ashley Tisdale. Nie podano oficjalnego powodu ich nieobecności.

Oryginalna obsada High School Musical ustępuje miejsca nowej.

Cała produkcja pozwala młodszemu pokoleniu w satysfakcjonujący sposób zamknąć swoje historie. Wygląda na to, że Ricky (Joshua Bassett) i Gina (Sofia Wylie) natknęli się na poważne przeszkody mogące zaszkodzić ich związkowi. Dochodzą jednak do wniosku, że najlepiej dla klubu teatralnego będzie, jeśli zachowają swój status w tajemnicy. Wszystko staje się coraz bardziej skomplikowane, gdy okazuje się, że licealna sympatia Giny zagra u jej boku w filmie, nad którym pracują. Tworzy to napięcie pomiędzy nią, a jej tajemniczym chłopakiem.

Po czterech sezonach tworzenia narracji, w której młodzi nastolatkowie przechodzą metamorfozę z przestraszonych dzieciaków do pewnych siebie młodych dorosłych, nadszedł czas, aby drzwi East High ponownie się zamknęły. Podróż, którą obserwowali widzowie w ciągu ostatnich kilku lat, była prawdziwym rollercoasterem emocji.

Serial High School Musical: The Musical, sezon 4 jest w całości transmitowany na Disney+.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x