,,Bella Skyway Festiwal” – relacja z wydarzenia

Bella Skyway Festival trwa w najlepsze! Rozświetlona starówka przyciąga rzesze ludzi, którzy chcieliby zobaczyć fantastyczne instalacje świetlne. Organizatorzy przygotowali atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jednak śpieszcie się, bo festiwal trwa tylko do soboty!

Po raz pierwszy światła na fantastycznych instalacjach rozbłysły we wtorek, 15 sierpnia, w idealnym czasie do obejrzenia tuż po zachodzie słońca.

Na stronie głównej organizatora można pobrać program i odwiedzić wszystkie strefy, w których dla każdego czeka coś niesamowitego.

Należy pamiętać, że w tym roku partnerem wydarzenia jest Disney Przygotował on dla uczestników niespodziankę w postaci dwóch ciekawych pokazów filmowych z okazji stulecia wytwórni.

Znajdzie się również coś dla odważnych – będą mogli oni zjeść posiłek na wysokości 50 metrów na platformie Dinner in the Sky. Widzów nie ominie także mecz siatkówki na Anielskiej Plaży. Mogą także nabyć świecące gadżety, które umilą czas spędzony na wydarzeniu. Z pewnością przyciąga to uwagę dzieci.

Do obejrzenia jest dwadzieścia sześć iluminacji, skupiających się zarówno na spełnianiu marzeń, dbaniu o środowisko lub na słynnych postaciach historycznych. Nie braknie tutaj imprez towarzyszących, więc możecie przebierać w atrakcjach.

Instalacje są przeróżne i każdego zaciekawi coś innego, a efekty dźwiękowe potęgują wrażenia. Trzeba to zobaczyć na własne oczy.

Ja już byłam, a wy? 

Poniżej krótka relacja, dla tych, którzy niestety nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x