“Idol” – zobacz nowy zwiastun serialu!

fot: HBO

Premiera serialu zatytułowanego Idol już 5 czerwca 2023 roku na HBO. W sieci pojawił się zwiastun promujący wcześniej wspomnianą produkcję.

Współtwórcami serii Idol są Sam Levinson (Euforia), Abel “The Weeknd” Tesfaye i Reza Fahim.

Jocelyn (Lily-Rose Depp), która z powodu załamania nerwowego musiała przerwać ostatnią trasę koncertową, postanawia upomnieć się o należny jej tytuł największej i najseksowniejszej gwiazdy pop w Ameryce. Jej pasje rozpala na nowo Tedros (Abel “The Weeknd” Tesfaye), impresario z nocnego klubu o mrocznej przeszłości. Czy miłosne przebudzenie pozwoli jej wspiąć się na wyżyny, czy może sprawi, że odkryje najciemniejsze zakamarki własnej duszy?

W obsadzie znaleźli się, między innymi: Abel “The Weeknd” Tesfaye i Lily-Rose Depp. W pozostałych rolach zobaczymy: Dana Levy’a, Da’Vine Joy Randolph, Eli Roth, Hari Nef, Jane Adams, Jennie Ruby Jane, Mike Dean, Moses Sumney, Rachel Sennott, Ramsey, Suzanna Son i Hank Azaria.

 

 

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x