Jak Florence Pugh ocenia współpracę na planie zdjęciowym drugiej części „Diuny”?

Florence Pugh, gwiazda filmu Diuna: Część 2, udzieliła ostatnio wywiadu dla Vanity Fair, w którym opowiedziała o swoich wrażeniach z pracy na planie i relacjach z kolegami z obsady.

Pugh zagra księżniczkę Irulan, a obok niej w filmie wystąpią również: Zendaya jako Chani, Timothée Chalamet jako Paul Atryda i Austin Butler jako Feyd-Rautha Harkonnen. Aktorka wyznała, że przez większość swojej kariery pracowała z doświadczonymi aktorami, których podziwiała i od nich uczyła się zawodu. Teraz jest bardzo szczęśliwa, mając okazję współpracy z młodszymi aktorami, a także doskonałymi artystami. Wspomniała, że Timothée Chalamet, Zendaya i Austin Butler stali się jej dobrymi przyjaciółmi.

W Diuna: Część 2 zobaczymy również powracające postacie, takie jak: Rebecca Ferguson jako Lady Jessica, Josh Brolin jako Gurney Halleck, Javier Bardem jako Stilgar i Christopher Walker jako cesarz Shaddam IV. Z nowych bohaterów mamy Austina Butlera, który wcieli się w postać Feud-Rauthy Harkonnena.

W kolejnej części wystąpi także Tim Blake Nelson. Jego udział jest trzymany w ścisłej tajemnicy. Aktorzy zapowiadają, że kontynuacja Diuny będzie jeszcze bardziej ekscytująca i brutalniejsza.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x