Jak wyglądają relacje Geralta i Ciri? Wiedźmin sezon 2.

W finalnym odcinku pierwszego sezonu Wiedźmina połączyły się losy Geralta i Ciri.

Showrunnerka serialu Lauren S. Hissrich zdradziła jak wyglądać będą relacje tych dwóch postaci. Showrunnerka opowiada nam coraz więcej o drugim sezonie serialu. Mieliśmy już zapewnienia o ciągłej linii czasowej i nowych wiedźminach. Teraz nadszedł czas na losy najważniejszych bohaterów serialu. Geralta i Ciri. Jak będą wyglądać ich wzajemne relacje?

To, co wydaje mi się naprawdę fajne w Geralcie i Ciri to fakt, że staną się najbardziej nieoczekiwaną rodziną, jaką jesteście w stanie sobie wyobrazić. Macie wiedźmina, którego jedynym zadaniem jest zabijanie dla pieniędzy i małą dziewczynkę, która chce uciec od swojej przeszłości i pytanie brzmi, jak będą się ze sobą dogadywać. Dla mnie jedną z fajniejszych rzeczy, które odkryjemy w drugim sezonie jest to, jak oni będą się nawzajem zmieniać. Wspomina w wywiadzie dla The Wrap.

Po pierwszym sezonie poznaliśmy odmienne charaktery bohaterów np. Geralta i Ciri. Można by pomyśleć, że bardzo ciężko będzie im stworzyć rodzinę.

Po 1. sezonie macie już pojęcie na temat tego, kim jest Ciri i kim jest Geralt. A teraz wrzucimy ich do jednego worka i zobaczymy , co się stanie , jeśli okoliczności połączą dwie zupełnie różne osoby. Myślę , że to naprawdę fajne. Nie zawsze będzie pięknie. Będą się kłócić. Będą walczyć. Będzie to dwójka nieznajomych, którzy spotkają się po raz pierwszy i zostanie im powiedziane: „Będziecie razem już na zawsze”. Myślę , że ich wspólne dorastanie do roli ojca i córki jest jedną z moich ulubionych rzeczy w tym sezonie – Dodaje Showrunnerka Lauren S. Hissrich.

Walki, kłótnie, odmienne charaktery. To wszystko ma połączyć się w jedną rodzinę. Czy to możliwe? Pozostaje nam tylko czekać.

 

0
Would love your thoughts, please comment.x