Mamma Mia! powraca! Trwają prace nad trzecią częścią!

Co wydarzy się w kolejnej odsłonie, jakie piosenki zespołu ABBA usłyszymy tym razem i kiedy oczekiwać premiery filmu Mamma Mia! 3

Taką informację przekazała w rozmowie z Daily Mail producentka Judy Craymer.

Trzecia część jest w przygotowywaniu.  Miałam się tym zająć w najbliższych miesiącach, ale wtedy nadeszła pandemia koronawirusa. Myślę, że pewnego dnia powstanie kolejny film, ponieważ to od początku miała być trylogia. Wiem, że Universal chciałby, żebym go zrobiła – powiedziała Craymer dla brytyjskiej gazety.

Pierwsza część Mamma Mia!, która miała premierę w 2008 roku, okazała się wielkim hitem na całym świecie, a kultowe piosenki ABBY znowu śpiewali wszyscy. Dziesięć lat później do kin trafił sequel Mamma Mia! Here we go again, który pomógł nam cofnąć się do czasów młodości głównej bohaterki – Donny. I nikomu z nas nawet przez myśl nie przeszło, że można jeszcze pociągnąć temat dalej. A jednak.

Jak na razie szczegóły produkcji trzymane są w tajemnicy. Wiadomo tylko, że Benny Andersson i Bjorn Ulvaeus, czyli członkowie grupy ABBA, do nowego filmu mają stworzyć cztery nowe piosenki.

Ja już nie mogę się doczekać a Wy?

 

 

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x