Jakie postacie z MCU wpłynęły na rolę graną przez Jonathana Majorsa?

W niedawnym wywiadzie aktor, który będzie głównym złoczyńcą sagi multiwersum, wyjawił jakimi postaciami z Marvela się inspirował.

Mężczyzna po raz pierwszy pojawił się w Kinowym Uniwersum Marvela w finale serialu Loki. Czekał w twierdzy na końcu czasu na dwójkę głównych bohaterów. Był jednym z wariantów Kanga Zdobywcy, nazywając siebie Tym, który pozostał. Pod koniec odcinka Sylvie wbiła  sztylet i tym samym doprowadziła do rozerwania się linii czasowych, przed czym ostrzegał ją złoczyńca. Niedługo jego wariant pojawi się w Ant-Man i Osa: Kwantomania, gdzie mamy otrzymać bardziej brutalną i wojowniczą wersję postaci.

Jonathan Majors w wywiadzie dla CinePop opowiedział o swoich przygotowaniach do roli nowego antagonisty w MCU. Zapytany o inspiracje do wcielenia się w Kanga Zdobywcę odpowiedział, że przyglądał się szczególnie trzem znanym z poprzednich filmów przeciwników Avengers, mianowicie: Lokiemu, Ultronowi oraz Thanosowi. Wpadł wtedy na pomysł, co nowego może wnieść jego postać do tego uniwersum. Dodał również, że wziął kilka interesujących cech od każdego z nich i tym samym stworzył własną wersję złoczyńcy.

Wcześniej sam Kevin Feige chwalił aktora, opisując go jako całkowicie różniącego się od Szalonego Tytana. Biorąc pod uwagę, że czerpie inspiracje z poprzednich, bardzo groźnych czarnych charakterów, potencjał Kanga wydaje się ogromny. Pozwala mu to skorzystać z najsilniejszych aspektów postaci w walce przeciwko superbohaterom Marvela. Patrząc również na to, że w komiksach walka toczyła się z wieloma jego wariantami, pojedynek ukazany w finale sagi multiwersum będzie epicki i dostarczy fanom niewyobrażalnych wrażeń i emocji.

Premiera Ant-Man i Osa: Kwantomania już 17 lutego 2023 roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x