Jakie seriale już wkrótce znikną z Netflixa?

Już niedługo z Netflixa zniknie kilka seriali, które wcześniej były w stałej ofercie. Jakie to tytuły?

4 maja zniknie Crazy Ex-Girlfriend, czyli historia o błyskotliwej prawniczce Rebecce, która przenosi się do Kalifornii i próbuje odzyskać chłopaka, o którym nie jest w stanie zapomnieć.

 Niedługo później, bo 9 maja serwis opuści iZombie, serial o przemienionej w zombie studentce medycyny, która chwyta się każdej nadziei, aby móc pozostać człowiekiem. Przy okazji dziewczyna odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

16 maja usunięta zostanie koreańska produkcja Live, opowiadająca o zawodowym oraz prywatnym życiu policjantów i ich codziennych troskach.

The 100 opuści serwis już 20 maja. Siedem sezonów o młodych przestępcach, którzy powrócili na Ziemię sto lat po nuklearnej apokalipsie.

Pod koniec miesiąca, czyli 25 maja pożegnamy się z Close Enough. Jest to serial animowany dla dorosłych, w którym małżeństwo stara się przetrwać po narodzinach dziecka.

Jako ostatni opuści serwer Netflix Teen Wolf. Nastoletni Wilkołakczyli historia o paczce przyjaciół, którzy napotykają na swojej drodze nadnaturalne przeszkody.   Dajcie znać, za którym tytułem będziecie najbardziej tęsknić!

0
Would love your thoughts, please comment.x