„Joe Pickett” anulowany w Paramount+ po dwóch sezonach

Joe Pickett, serial z Michaelem Dormanem w roli głównej, nie powróci z trzecim sezonem! Paramount+ anulowało go po dwóch sezonach.

Serial został pierwotnie dostarczony przez Spectrum na początku 2021 roku, który przed debiutem drugiego sezonu ogłosił, że zamknie Spectrum Originals. Paramount+ ma prawa do transmisji strumieniowej serialu, a części pierwsza i druga będą nadal dostępne w serwisie.

Joe Pickett podążał za oddanym strażnikiem (Dormanem) i jego rodziną, radzącymi sobie w zmieniającym się klimacie społeczno-politycznym małego wiejskiego miasteczka na skraju załamania gospodarczego.

W drugim sezonie bohater z Wyoming, odkrywa myśliwego zamordowanego w górach i zdaje sobie sprawę, że jest to tylko jedno z serii makabrycznych morderstw. Aby rozwiązać sprawę i złapać zabójcę, Joe musi poradzić sobie z radykalnym działaczem przeciw łowiectwu, upiorną grupą bliźniaków żyjących poza siecią i własną udręczoną przeszłością. Joe i jego żona Marybeth (Julianna Guill) odkrywają, że zamordowani mężczyźni nie byli tak niewinni, jak się wydawało. Dokopując się zbyt głęboko, zmuszeni są uciekać i walczyć o życie.

W obsadzie znaleźli się także: David Alan Grier, Sharon Lawrence, Mustafa Speaks, Paul Sparks, Skywalker Hughes i Kamryn Pliva.

Za serial odpowiadają reżyserzy, showrunnerzy i producenci wykonawczy: John Erick Dowdle i Drew Dowdle (Waco, Waco: The Aftermath). Doug Wick i Lucy Fisher byli producentami wykonawczymi dla Red Wagon Entertainment.

C.J. Box, autor bestsellerowej serii książek „The New York Times” pod tym samym tytułem, był także producentem wykonawczym.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x