Już wiemy kto zagra rolę królowej Meve! Kto wcieli się w królową Lyrii i Rivii?

Praca na planie Wiedźmina wciąż trwa, ale nie oznacza to, że jesteśmy pozbawieni informacji spoza planu. Z dniem dzisiejszym poznaliśmy aktorkę, która zagra postać królowej Meve!

W rolę Meve wcieli się szkocka aktorka Rebecca Hanssen. Potwierdzono, że pojawi się w nieznanej liczbie odcinków, które wyreżyserują Sarah O’Gorman oraz Ed Bazalgette. Sarah wyreżyseruje odcinki 3-4, natomiast Ed zajmie się odcinkami 5-8. Aktorkę możemy kojarzyć z takich produkcji, jak: Enola Holmes, Wyznaj to szeptem lub Historie z dreszczykiem. Ponadto jej głos będziemy mogli usłyszeć także w nadchodzącej grze komputerowej Baldur’s Gate III, będącej kontynuacją popularnej serii RPG.

Warto wspomnieć, że w książkach Meve jest władczynią ważnego północnego królestwa. Wyróżnia się na pewno charakterystycznym charakterem i osobistością. Jej postać zyskała aż taką popularność, że CD Projekt Red uczynił ją główną bohaterką gry Thronebreaker: The Witcher Tales. Jeżeli Netflix postanowi wzorować się na jej odpowiedniku książkowym, to śmiało możemy czekać na wiele wyśmienitych i ostrych wypowiedzi Meve.

Rebecca Hanssen on Twitter: "New headshots ? @michaelshelford is a genius with a camera! ?… "Premiera drugiego sezonu Wiedźmina nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Planowana jest na drugą połowę 2021 roku. Zdjęcia do nowego sezonu mają potrwać do lutego.

0
Would love your thoughts, please comment.x