Już wkrótce musical w „Legacies” nawiązujący do „The Vampire Diaries”!

Legacies -- "Salvatore: The Musical!" -- Image Number: LGC303B_0546r.jpg -- Pictured (L-R): Ben Levin as Jed and Kaylee Bryant as Josie -- Photo: Bob Mahoney/The CW -- © 2021 The CW Network, LLC. All rights reserved.

Już czwartego lutego (czasu amerykańskiego) zostanie wyemitowany najnowszy trzeci odcinek 3 sezonu Legacies, który ukaże się w formie musicalu, przedstawiając historię miłosną z Pamiętników Wampirów.

Portal TVLine opublikował nowe zdjęcia Josie, która po raz pierwszy spotyka się z sobowtórem Stefana (w tej roli Jed) na cmentarzu w charakterystycznych dla Eleny czarnych włosach, skórzanej kurtce i trampkach Converse. W międzyczasie Damona zagra Kaleb, a Lizzie Caroline Forbes.

Nie jest to pierwsze nawiązanie do The Vampire Diaries. Nie raz mieliśmy bezpośrednie odniesienie w Legacies do serialu Pamiętniki wampirów jak i The Originals. Kilka postaci wystąpiło w spin-offie o wampirach – w tym Matt Donovan, Jeremy Gilbert, Freya Mikaelson, a nawet Kai Parker.

Musical zatytułowany Salvatore: The Musical! będzie można obejrzeć w Polsce 5 lutego na HBO GO.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x