Wznowiono pracę na planie z Henrym Cavillem!

Praca na planie drugiego sezonu Wiedźmina napotkała na swojej drodze wiele przeszkód. Po trzeciej przerwie ekipa hitowego serialu Netflixa wraca na plan. Miejmy nadzieję, że już tym razem do końca.

Najpierw mieliśmy długą, bo aż sześciomiesięczną przerwę na planie, spowodowaną blokadą branży filmowej przez epidemię koronawirusa. Następnie kilka z osób z ekipy filmowej uzyskało pozytywne wyniki testów, co spowodowało kolejną przerwę. Natomiast kilka tygodni temu Henry Cavill doznał kontuzji nogi podczas kręcenia drugiego sezonu — i ponownie byliśmy zmuszeni wysłuchać nieprzyjemnych wieści z planu, które wiązały się z przerwą. Jedynym pozytywem tego wszystkiego było to, że Cavill mógł w spokoju pograć w Cyberpunka 2077.

Na całe szczęście ekipa filmowa Wiedźmina wraca do pracy, tak samo jak Henry, który wyleczył nogę. Ponadto możemy potwierdzić, że przynajmniej drugi wiedźmin wrócił na plan. Mowa tu o Paulu Buillionie, który na swoim Twitterze umieścił wpis informujący o powrocie do pracy. Oznaczałoby to, że obecnie są kręcone sceny w wiedźmińskiej twierdzy Kaer Morhen.

Po pozytywnych wieściach wracamy ponownie do tych bardziej negatywnych. Kolejna przerwa spowodowała to, że planowane filmowanie ma się zakończyć w marcu 2021 roku. Przypomnę tylko, że wcześniejszą datą zakończenia prac nad drugim sezonem był luty 2021 roku. Teoretycznie jest to tylko miesiąc różnicy, ale w przypadku Wiedźmina może to być aż miesiąc. Przedtem była szansa na to, że drugi sezon może pojawić się w sierpniu tego roku, natomiast teraz bardzo zmalała. Prawdopodobnie powrót przygód Rzeźnika z Blaviken zobaczymy dopiero jesienią.

Oficjalna data premiery drugiego sezonu Wiedźmina nie została jeszcze potwierdzona. Praca na planie potrwa do marca 2021 roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x