Kerem Bürsin i Hafsanur Sancaktutan zagrają w nowej komedii romantycznej. Co o niej wiemy?

Bardzo dobra wiadomość dla fanów Kerema Bürsina. Aktor już wkrótce powróci z nowym serialem! Wiemy też, u boku kogo zagra.

Turecki aktor, który urodził się 4 czerwca 1987 roku w Stambule pod koniec roku podpisał umowę z Ay Yapim. Tą samą firmą, która była odpowiedzialna za serial Zapukaj do moich drzwi. Wcześniej wspomniana produkcja przyniosła mu międzynarodową rozpoznawalność.

fot: viatacuaromadecafea.com

Kerem postanowił zagrać w najnowszym projekcie Kerema Cataya. U jego boku zagra Hafsanur Sancaktutan. Według niektórych źródeł, aktorzy bardzo dobrze dogadywali się podczas pierwszej tury przesłuchań.

Serial zostanie wyprodukowany przez Ay Yapim, a za reżyserię Ya Çok Sversen będzie odpowiadał Ali Bilgin. Zdjęcia miały rozpocząć się w pierwszym tygodniu czerwca, a premiera planowana jest na pierwszą połowę lipca tego roku.

O czym będzie serial Ya Çok Sversen?

Oğuz jest spadkobiercą Alaca Holding, którego ojciec przekazał w testamencie firmę i powierzył opiekę nad swoimi dziećmi z drugiego małżeństwa. Jednak mężczyzna nie wykazuje chęci spełnienia woli rodzica.

Nagle jego drogi krzyżują się z Leylą, która wraz ze swoimi rodzeństwem angażuje się w oszustwo. Kobieta, która przybywa do domu Oğuza z zupełnie innym celem. Błędnie zostaje uznana za opiekunkę do dzieci.

Premiera Ya Çok Sversen już 6 lipca 2023 roku na Kanal D.

Warto przeczytać:

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x