Powstaje remake serialu „Zapukaj do moich drzwi”. Co wiemy?

Nieoczekiwana wiadomość dla fanów serialu Zapukaj do moich drzwi. Rosyjscy filmowcy przygotowują się do własnej adaptacji popularnej tureckiej produkcji.

Komedie romantyczne wyprodukowane w Turcji z każdym kolejnym rokiem stają się coraz popularniejsze nie tylko w kraju, ale i na świecie. Nic dziwnego, że z upływem czasu pojawia się coraz więcej inwestycji w te projekty.

Globalnym zasięgiem może pochwalić się serial Zapukaj do moich drzwi z udziałem Hande Erçel i Keremem Bürsinem w rolach głównych. Według portalu Mail.ru, turecki serial stał się najpopularniejszą produkcją wśród rosyjskiej widowni w 2022 roku.

Producent firmy Madiaslovo Danila Sharapov ogłosił zakup adaptacji do wcześniej wspomnianej produkcji. Remake zostanie nakręcony we współpracy z Gazprom-Media Holding i kinem internetowym Okko. Zakłada się najpierw emisję na kanale TNT, a następnie na platformach cyfrowych Okko i Premier.

Jednak oprócz zmiany lokalizacji na Moskwę i rosyjskich aktorów, zmieni się też fabuła. Twórcy wersji rosyjskiej obiecali pewne elementy zostawić. Czy projekt się powiedzie? Czas pokaże…

Cieszycie się, że powstanie rosyjski remake Zapukaj do moich drzwi? Dajcie znać poniższymi reakcjami!

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
2
0
Would love your thoughts, please comment.x