Kerem Bürsin oczaruje fanów swoim nowym serialem

fot: Kanal D

Fani Kerema Bürsina mają powód do radości, już wkrótce na ekranach Kanal D pojawi się nowy serial z udziałem aktora.

Mężczyzna znany między z serialu Zapukaj do moich drzwi gdzie zagrał z Hande Erçel, teraz pojawi się po raz kolejny w letniej komedii romantycznej zatytułowanej Ya Çok Sversen. Z Keremem zagra Hafsanur Sancaktutan. Aktorka zagrała między innymi w Miłosnym przetasowaniu od Disney+.

Bürsin dzięki Zapukaj do moich drzwi zdobył szerokie grono fanów nie tylko w Turcji, ale także za granicą. Teraz ma szansę powtórzyć sukces. Każdy kolejny zwiastun tylko rozgrzewa publiczność, która wyczekuje premiery pierwszego odcinka.

Ya Çok Sversen to opowieść o Ateşie, który nie powrócił do rodzinnego domu po tym, jak został wysłany do internatu po śmierci matki. Mężczyzna przez ten czas nauczył się stania na własnych nogach, nie wierząc nikomu. Drugą bohaterką jest Leyla, która nigdy nie poznała swojej prawdziwej rodziny. Aby przetrwać, zarabiała na oszukiwaniu ludzi, aż do momentu, kiedy ich drogi się skrzyżowały.

Premiera tureckiego serialu z Keremem Bürsinem i Hafsanur Sancaktutan już 6 lipca 2023 roku na Kanal D.

Więcej o tym serialu przeczytacie w artykule zbiorczym: 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x