Kiedy pierwszy odcinek 5 sezonu „Riverdale” na Netflixie?

Serial Riverdale jest jednym z najpopularniejszych seriali młodzieżowych ostatnich lat. Nie ma osoby, która nie słyszała o tej produkcji.

Po wielu miesiącach trudności związanych z pandemią koronawirusa serial Riverdale powraca z pierwszym odcinkiem piątego sezonu już 21 stycznia. Nowy epizod będzie można obejrzeć na polskim Netflixie. Warto przypomnieć, że pierwsze odcinki nowej serii będą dokończeniem czwartego sezonu. Główni bohaterowie skończą szkołę średnią i odbędzie się bal maturalny. Nie zabraknie również pożegnania z niektórymi rodzicami, na przykład z tatą Jugheada.

Po tych odcinkach, które miały pojawić się w czwartym sezonie, nastąpi siedmioletni przeskok czasowy. Tym razem główni bohaterowie powrócą do miasteczka jako dorośli ludzie, a na horyzoncie pojawi się nowa tajemnicza sprawa, którą będą wspólnie rozwiązywać jak za dawnych lat.

Pierwszy odcinek 5 sezonu Riverdale pojawi się 21 stycznia na Netflixie, a kolejne co tydzień.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x