Co wiemy o Sophie Lillis? Gdzie grała?

Sophia Lillis to młoda i wyjątkowo utalentowana aktorka. Zagrała w wielu wysoko ocenianych produkcjach takich jak To, To Rozdział 2, To nie jest OK czy Małgosia i Jaś.

Co tak naprawdę wiemy o Sophie? Gdzie nabyła swoje umiejętności?

Aktorka urodziła się 13 lutego 2002 roku w Crown Heights, Nowym Jorku. Sophie mierzy 1,52 metra, ma krótkie, rude włosy (aktualnie), niebieskie oczy i wyjątkowo wiele piegów.  Ciekawe jest to, że dziewczyna ma Polskie korzenie! Jej pradziadek był Polakiem.

Popularność filmu To naturalnie wpłynęła również na rozpoznawalność aktorów. Wielu internautów utożsamia Sophie z Amy Adams. Jak aktorka reaguje na te porównania? Jakie uczucia towarzyszyły jej przy pierwszym spotkaniu z Amy?

Bałam się spotkania z Amy Adams. Nie spotykałam się z nią zbyt często, ponieważ grałyśmy tę samą postać. Pamiętam jak pewnego razu przebywałam z nią w pokoju, przez parę minut. Czułam się źle. Obie nie wiedziałyśmy co powiedzieć, jak zacząć rozmowę. „Ładna pogoda. Ciepło dzisiaj.” To była rozmowa tego typu. Na szczęście nie uciekłam. -Jak widać, aktorki nie znalazły wspólnego języka, jednak nie było pomiędzy nimi żadnego konfliktu – BuzzFeed Celeb.

W wywiadzie dla tego samego portalu Sophie wspomniała o tym, jak przygotowuje się do swoich roli. Dziewczyna nigdy nie ogląda filmów (na przykład starszej wersji To), aby nie kopiować zachowań innych aktorów. Zawsze czyta książki, na podstawie których ma powstać film z jej udziałem. Stara się utożsamić się z bohaterem i zrozumieć, dlaczego zachowuje się tak, jak się zachowuje.

0
Would love your thoughts, please comment.x