Stacja The CW wkrótce chce zacząć nagrywanie „Flasha”, „Supernatural”, „Riverdale”.

Pandemia COVID-19 wywarła ogromny wpływ na przemysł rozrywkowy, powodując, że przez jakiś czas zawieszone były nagrywania kolejnych odcinków seriali lub filmów.

Już powoli sytuacja się uspokaja i stacja The CW wkrótce planuje wznowić zdjęcia do niektórych seriali. Spodziewa się, że wkrótce ekipa wraz z aktorami wrócą do nagrywania nowych odcinków w Vancouver.

Priorytetem dla The CW jest dokończenie ostatnich odcinków finałowego sezonu Supernatural, którego premiera planowana jest na jesień. Problemem jak na razie jest to, że granica pomiędzy USA a Kanadą jest zamknięta i każdy musiałby przejść 14-dniową kwarantannę.

Również stacja rozważa wkrótce rozpocząć zdjęcia do seriali: The Flash, Dynasty, Charmed, Riverdale. Obecnie premiera wymienionych seriali jest planowana na styczeń 2021 rok.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x