„Konsjerżka Pokémonów” – poklatkowy serial animowany od Netflixa

Konsjerżka Pokémonów

Konsjerżka Pokémonów to pierwsza wspólna produkcja realizowana przez Netflixa i The Pokémon Company. Produkcją zajmie się dwarf studios.

Konsjerżka Pokémonów powstanie w technologii animacji poklatkowej, w cenionej przez krytyków wytwórni dwarf studios.

Serial został zapowiedziany z okazji Dnia Pokémonów.

Minyoung Kim, wiceprezes ds. treści Netflix w Azji wypowiedziała się na ten temat:

Netflix z przyjemnością zaprezentuje fanom z Japonii i innych krajów serial Konsjerżka Pokémonów, który dostarczy im zupełnie nowych wrażeń wizualnych i fabularnych. W produkcji, która powstanie w ścisłej współpracy z The Pokémon Company, wykorzystana zostanie przełomowa technologia animacji poklatkowej, osadzona w świecie Pokémonów. (…) Cieszymy się też, że możemy zaprezentować ten nowy serial w Dniu Pokémonów i dostarczyć fanom kolejnych emocji z okazji tego wyjątkowego święta popularnej serii.

Ze streszczenia udostępnionego przez Netflixa, możemy dowiedzieć się, że:

Serial opowiada historię Haru, konsjerżki w ośrodku wypoczynkowym dla Pokémonów, i jej interakcji z Pokémonami i ich właścicielami, którzy są gośćmi kurortu.

W zwiastunie animacji, który ogłoszono w poniedziałek 27 lutego, ukazuje się błogi krajobraz plaży, po której brodzi Psyduck.

To jest Ośrodek Pokémonów. Tutaj Pokemony są traktowane jak goście. Historia konsjerża kurortu

– mówi narrator. Na oficjalnym plakacie pojawia się Haru, młoda rudowłosa dziewczyna w kwiecistej hawajskiej koszuli, którą pokrywają trawiaste Oddish’e, a przy niej jest jej Psyduck.

0
Would love your thoughts, please comment.x