Korea Południowa zamierza stworzyć remake serialu „Dom z papieru”!

Jest spora szansa na powstanie koreańskiej wersji Domu z papieru!

Nie ma wątpliwości, że Dom z papieru jest obecnie jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Hiszpański serial zatytułowany La Casa de Papel stworzony przez Alexa Pinę obraca się wokół dwóch napadów. Pierwszy miał miejsce w Mennicy Hiszpańskiej, natomiast drugi na Bank Hiszpanii. Międzynarodowi fani bardzo przywiązali się do serialu i wciąż przyciąga on wielu fanów. Teraz wygląda na to, że Korea jest również zauroczona serialem. W Korei odniósł ogromny sukces, zapewniając sobie miejsce na liście Top 10 w kraju.

Według ekskluzywnego raportu Ilgan Sports, BH Entertainment jego agencja produkcyjna ZIUM Contents stara się stworzyć koreańską wersję Domu z papieru. Raport sugeruje, że na razie prowadzone są rozmowy z Netflix i wszystko jest na etapie rozwoju.

Biorąc pod uwagę, że będzie to przeróbka, nie jest jasne, czy producenci stworzą nową fabułę, czy pozostaną na oryginalnej wersji. A Wy jak byście chcieli? Jednak częste pytanie brzmi: kto w nim zagra lub kto zagra przystojnego profesora? Biorąc pod uwagę, że aktorzy BH Entertainment, tacy jak Lee Byung Hun, Yoo Ji Tae, Go Soo, Han Hyo Joo, Han Ji Min i Kim Go Eun, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby któryś z nich wcielił się w którąś z ról. Odkąd pojawiły się wiadomości, koreańscy internauci są w niepewnej sytuacji. Niektórzy stworzyli swój zestaw castingów marzeń, inni spekulują, jak rozwinie się fabuła. Jeśli chodzi o oryginalną wersję, Dom z papieru sezon piąty został potwierdzony!

Macie swoje typy koreańskich aktorów. Kto Waszym zdaniem mógłby wcielić się w Profesora, Denvera czy Tokio? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

 

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x