Koronowirus zmieni historię drugiego sezonu Wiedźmina!

Producentka serialu udzieliła wywiadu o kolejnym sezonie Wiedźmina. Lauren Hissrich wspomina, że byli w trakcie kręcenia niektórych scen, kiedy nadeszła pandemia.

Przerwali prace, by wszyscy aktorzy mogli spokojnie wrócić do domu.

Aktualnie przeprowadzają wirtualne spotkania, na których omawiają zasady bezpieczeństwa, jakie trzeba będzie zastosować podczas wznowienia zdjęć.

To będzie mieć wpływ na historię. Musi. Jedną z najlepszych rzeczy w pracy scenarzysty na planie jest to, że na nim jestem i mogę wprowadzać te zmiany, gdy je będziemy potrzebować – tłumaczy.

Przerwa na planie mogła pozwolić ekipie dopracować scenariusz. Dokonali zmian, które bardziej pokażą emocjonalną historię bohaterów.

Chcemy w tej historii pokazać, jak Geralt wraca do swoich korzeni i dowiedzieć się, skąd się wziął, by wszyscy mogli zrozumieć jego historię oraz jego poczucie tego, czym jest rodzina – mówi.

Producentka obiecuje, że w drugim sezonie nie będzie różnych lin czasu. Wszystko będzie się działo w jednym okresie. Będziemy mogli zobaczyć retrospekcje, które zostaną przedstawione w inny sposób niż w pierwszym sezonie ze względu na negatywne opinie widzów.

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x