„Królestwo kobiet” nowy serial komediowy stacji TVN!

Telewizja TVN nie próżnuje i wymyśla coraz ciekawsze produkcje. Jak wypadnie ten serial?

Królestwo Kobiet to serial komediowy o czterech zwyczajnych kobietach, których los połączyła śmierć „mężczyzny ich życia”. Są to była i obecna żona, kochanka oraz tajemnicza czwarta dziewczyna. W spadku otrzymują firmę i długi u miejscowego gangstera. Siłą rzeczy kobiety wplątują się w samo centrum przestępczych porachunków i aby przetrwać, muszą zjednoczyć siły. Jak dla mnie brzmi ciekawie. Myślę, że go zobaczę a Wy?

Główne role grają Krystyna Janda, Gabriela Muskala, Karolina Gruszka i Aleksandra Adamska. W obsadzie są także Justyna Schneider, Rafał Maćkowiak, Artur Żmijewski i Jan Peszek.

Za kamerą stoi Maciej Bochniak, a zespół scenarzystów nadzorowany jest przez Kaśkę Śliwińską-Kłosowicz, który tworzą:  Hanna Węsierska, Dana Łukasińska, Karolina Szymczyk-Majchrzak i Wojciech Saramonowicz. Kierownikiem produkcji jest Krzysztof Łojan, a producentem Tomasz Blachnicki.

Zaciekawił Was ten serial? Kto z Was będzie oglądał?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x