Książkę „Głos kobiecej duszy” można nabyć w świetnej cenie 4,99 zł w renomowanych księgarniach online.

Z okazji Dnia Kobiet, zapowiedziano premierę książki Głos kobiecej duszy autorstwa brytyjskiej psychoterapeutki Maxine Mei-Fung Chung. Książka ta zawiera siedem fascynujących opowieści o pożądaniu, miłości, rozwoju i sile kobiecej duszy.

W dniach od 8 do 12 marca, czytelnicy będą mieli szansę nabyć e-booka w wyjątkowo niskiej cenie 4,99 zł w większości renomowanych księgarni e-bookowych, takich jak empik.com, publio.pl, swiatksiazki.pl oraz woblink.pl.

Kiedy ostatnio zadałaś sobie pytanie, czy miejsce, w którym jesteś, jest tym, o którym marzyłaś?
Czy robisz to, co zawsze chciałaś robić?
Czy jesteś szczęśliwa?
Kiedy ostatnio spytałaś siebie, czego pragniesz?

Maxine Mei-Fung Chung w książce Głos kobiecej duszy otwiera drzwi swojego gabinetu i pozwala czytelnikom na wgląd w proces terapeutyczny siedmiu pacjentek. Choć kobiety te różnią się między sobą pod wieloma względami — pochodzeniem, wiekiem, wykształceniem — to łączy je jedno: w pewnym momencie swojego życia uwierzyły, że nie mają prawa do odczuwania pragnienia — niezależnie od jego natury. Autorka z cierpliwością i niezwykłą wrażliwością prowadzi je za rękę przez gąszcz wątpliwości, niepewności, mechanizmów obronnych i strategii przetrwania, by pomóc im znaleźć klucz otwierający drzwi do wolności i szczęścia.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x