Księżniczki potrzebują pomocy! Recenzja wyszukiwanki „Gdzie są księżniczki?”

Gdzie są księżniczki? to zbiór szesnastu plansz, których bohaterkami jest jedenaście księżniczek Disneya.

Roszpunka, Pocahontas, Mulan, Bella, Ariel, Vaiana, Kopciuszek, Dżasmina, Śnieżka, Merida i Tiana potrzebują pomocy w odnalezieniu postaci i przedmiotów z nimi związanych. Na samym początku znajduje się wykaz wszystkich scenek zawartych na kolejnych stronach i krótkie opisy każdej z bohaterek.

Książka jest po prostu piękna. Kolorowe strony i przemyślane obrazki. Nie ma tak, że tło w ogóle nie wiąże się z postacią. Bella i książki, Dżasmina i dżiny, a Merida przy tarczach. Każda plansza ma też własny tytuł nawiązujący do niej. Na samym końcu mamy odpowiedzi, jeśli ktoś miałby problem ze znalezieniem. Chociaż przy czuwaniu księżniczek, które znajdziemy przy każdym obrazku, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Nie mogę się doczekać szukania tych wszystkich przedmiotów pomiędzy włosami Roszpunki czy kłębkach nici Kopciuszka. Naprawdę. Kurier dostarczył mi tę książkę podczas ogłoszenia odwołania matur ustnych w 2022 roku. Nie wiem, z czego bardziej się cieszyłam, ale wiem, że moja radość nie znała granic.

Wyszukiwankę możecie zakupić na stronie Świat Książki:

https://www.swiatksiazki.pl/gdzie-sa-ksiezniczki-szukaj-i-znajdz-disney-6739920-ksiazka.html

Miłośniczka filmów i książek romantycznych. W wolnych chwilach zajmuję się muzyką i sztuką szeroko pojętą. Od pewnego czasu w Internecie można mnie spotkać pod pseudonimem Nudati.
0
Would love your thoughts, please comment.x