Kto powróci do obsady „The Rookie” w 6. sezonie?

Poza Nathanem Filonem, który ponownie wcieli się w policjanta Johna Nolana, z pewnością zobaczymy zarówno nowe jak i stare twarze. Kto wróci do produkcji?

Serial ABC The Rookie opowiadający o wzlotach i upadkach Johna Nolana (Nathan Fillion) jako 45-letniego nowicjusza w policji powraca z 6. sezonem.

Nie daj się zwieść jego wiekowi, pozory mogą mylić. Pomimo tego, że trafił do policji tak późno, to bogactwo doświadczeń życiowych daje mu przewagę niezbędną do poradzenia sobie z nieprzewidywalnymi niebezpieczeństwami związanymi z pracą. A co najważniejsze, pomaga mu to w dotrzymywaniu kroku swoim znacznie młodszym kolegom.

Serial oparty jest na faktach, a premiera 6. sezonu zapowiedziana jest na 20 lutego 2024 roku. W oczekiwaniu na produkcję możecie się zapoznać z obsadą.

Nathan Fillion jako John Nolan

Foto: ABC

Nathan Fillion gra Johna Nolana, najstarszego nowicjusza w policji. Nolan, któremu powierzono zadanie zajmowania się różnymi sprawami, ściśle współpracuje ze swoim zespołem. Mimo że współpracownicy postrzegają go jako popychadło, to nie raz pokazał na co go stać. Zapewniło mu to złoty bilet i możliwość bycia oficerem szkoleniowym Celiny Juarez.

Fillion zagrał ostatnio m.in. The Detachable Kid w Legionie samobójców Jamesa Gunna, obok Sylvestra Stallone, Idrisa Elby i Margot Robbie. Wcześniej zyskał szerokie uznanie dzięki roli Richarda Castle’a w serialu ABC, Castle, który trwał osiem sezonów. Za swój występ otrzymał siedem nagród People’s Choice Awards, a ostatnia nagroda miała miejsce w 2016 roku.

Eric Winter jako Tim Bradford

Foto: ABC

Eric Winter gra Timothy’ego „Tima” Bradforda, twardego i rozsądnego funkcjonariusza Los Angeles. Początkowo służył jako oficer szkoleniowy Lucy Chen aż do jej awansu, a potem przeszedł do uzbrojonej jednostki Metro. W 5 sezonie zaczął umawiać się z Lucy.

Zanim Winter został aktorem, był modelem przy kampaniach dla Tommy’ego Hilfigera i występował u boku Britney Spears w reklamie perfum Curious. Wkrótce po tym odważył się pójść na casting i zdobył rolę w emitowanej od dawna dziennej telenoweli Dni naszego życia.

Melissa O’Neil jako Lucy Chen

Foto: ABC

Melissa O’Neil gra Lucy Chen, oddaną funkcjonariuszkę policji, która była szkolona przez  Bradforda. Pomimo niepewności jaka jej towarzyszyła na samym początku, pokazała nieraz, że jest gotowa stanąć na wysokości zadania i obronić swoich kolegów z pracy. W ostatnim sezonie zmagała się z kiepskim związkiem, wyznała miłość Bradfordowi i zaczęła się starać o stanowisko detektywa, by działać pod przykrywką.

O’Neil to znana kanadyjska aktorka i artystka, która zdobyła platynową(e?) płytę(y?). Przeszła do historii jako najmłodsza i pierwsza zwyciężczyni kanadyjskiego Idola. W 2016 roku zajęła się aktorstwem, otrzymując główną rolę w filmie Dark Matter. Jej inne występy to iZombie dla CW i Rogue dla Audience Network.

Mekia Cox jako Nyla Harper

Foto: ABC

Mekia Cox gra Nylę Harper, detektyw policyjną, która wcześniej spędziła cztery lata pod przykrywką, co zapewniło jej złoty bilet – pozwalający jej wybrać dowolne zadanie. Wybrała rolę oficera szkoleniowego, co miało jej zapewnić odzyskanie córki, znajdującej się pod całkowitą opieką ojca. Odpowiadała za naukę Johna Nolana i Aarona Thorsena. Na początku była typem samotnika, który wyczuwał na każdym kroku niebezpieczeństwo, z czasem otworzyła się na kolegów z pracy.

Cox wyrobiła sobie markę w branży telewizyjnej dzięki takim projektom jak, Pogoda na miłość, Kości i CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. Aktorka pojawiła się także na dużym ekranie, występując u boku takich gwiazd jak, Steve Carell czy Ryan Gosling w komedii romantycznej Kocha, lubi, szanuje.

Richard T. Jones jako sierżant Wade Gray

Foto: ABC

Richard T. Jones gra doświadczonego sierżanta policji II stopnia Wade’a Graya, który także jest dowódcą zmiany. Gray jest żonaty z Luną od 19 lat i ma córkę Dominique. Jako dowódca zmiany nadzoruje podległych mu funkcjonariuszy. Na początku niezbyt przychylnie odnosi się do Nolana, a wręcz go nie znosi. Mimo to daje mu szansę się wykazać i z czasem go akceptuje.

Jones wystąpił wcześniej w krótkotrwałym serialu CBS Wisdom of the Crowd. Inne jego projekty obejmują role w filmie Nieposłuszni w reżyserii Emilio Esteveza oraz w niezależnym filmie fabularnym Sanitatum.

Alyssa Diaz jako Angela Lopez

Foto: ABC

Alyssa Diaz gra Angelę Lopez, początkowo służącą jako oficer szkolący Jacksona Westa. W dalszej części serialu Lopez awansuje na detektywa policji. Przez jej działania w pracy i czasami pochopne decyzje, zostaje porwana, ale na szczęście ratuje ją ekipa z dywizji LAPD z Wesleyem na czele. W poprzednim sezonie Lopez jest zszokowana, gdy odkrywa, że ​​jej matka została brutalnie pobita na werandzie i podejrzewa, że ​​atak może być powiązany z jednym z jej braci. W tym momencie mamy okazję poznać jej rodzinę. Dodatkowo Lopez dowiaduje się, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Diaz grała rolę bokserki Theresy w serialu Ray Donovan od Showtime oraz gościnną rolę w Lucyferze, stacji Fox. Przyciągnęła także uwagę w takich produkcjach jak, 9 żyć Chloe King w telewizji ABC Family i Poślubione armii w Lifetime.

Shawn Ashmore jako Wesley Evers

Foto: ABC

Shawn Ashmore gra Wesleya Eversa, prawnika, który lubi pomagać pro bono. Poznaje Angele, kiedy ktoś ukradł mu aktówkę z dokumentami dotyczącymi jego klienta i początkowo dużo się sprzeczali na temat działań policji. Gdy oboje zażegnali kryzys, to nawet umówili się na randkę, a później zostali małżeństwem. W dalszych częściach Evers zostaje zastępcą prokuratora okręgowego.

Ashmore zyskał rozgłos w branży dzięki roli Bobby’ego Drake’a/Icemana w oryginalnej trylogii filmowej X-Men. Inne jego role aktorskie to Kadet Kelly, Smallville i The Boys.

Tru Valentino jako Aaron Thorsen

Foto: ABC

Tru Valentino gra oficera Aarona Thorsena, bogatego dzieciaka, który został niesłusznie oskarżony o morderstwo swojego kolegi. Pomimo wyroku sądu opinia publiczna pozostała sceptyczna, przez co Aaron stracił wszystko, co kochał. Szukając nowego celu w życiu, Aaron dołączył do akademii policyjnej, wcześniej ich zaskarżając. Za jego naukę odpowiadała Harper, która od samego początku chciała się go pozbyć. Dzięki niej i działaniom policji złapano prawdziwego zabójcę kolegi Arona, dzięki czemu chłopak mógł odetchnąć, a nawet zyskał jej sympatię.

Valentino jest członkiem prestiżowego teatru i szkoły Groundlings w Los Angeles. Jego doświadczenie aktorskie obejmuje podkładanie głosu kilku animowanym postaciom, w tym Cupheadowi z gry wideo i serialu od Netflix, o tym samym tytule.

Jenna Dewan jako Bailey Nune

Foto: ABC

Jenna Dewan gra Bailey Nune, strażaka w straży pożarnej w Los Angeles. Ponadto jest rezerwową w Gwardii Narodowej i dzieli się swoją wiedzą, ucząc capoeiry. Jest też narzeczoną Nolana.

Dewan zrobiła furorę dzięki swojej głównej roli w Step Up. Jej inne role aktorskie to American Horror Story: Asylum, Świat według Mindy oraz Superman i Lois.

Lisseth Chavez jako funkcjonariuszka Celina Juarez

Foto: ABC

Lisseth Chavez gra funkcjonariuszkę Celinę Juarez, która jest pod opieką oficera szkoleniowego Johna Nolana. Juarez od samego początku wykazuje ciekawe zainteresowania zjawiskami paranormalnymi i ponoć widzi aurę. Jej energia udziela się każdemu, a Nolan ma nie lada wyzwanie w jej szkoleniu.

Przed rolą w The Rookie, Chavez przyciągała uwagę gościnnymi występami w The Fosters i głównymi rolami w popularnych serialach, takich jak Chicago PD i DC’s Legends of Tomorrow.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x